Posnet Temo HS EJ – mała i przyjemna drukarka fiskalna

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ nie jest nowością w branży technologii sprzedaży. Wielu przedsiębiorców zdążyło się już zapoznać w praktyce z możliwościami tego urządzenia. Co więcej, po zdjęciach Temo HS EJ widać, że mamy do czynienia z wyjątkowo małym modelem. Pisząc wprost, aktualnie to najmniejsza i najlżejsza drukarka rejestrująca na rynku. A jak przedstawiają się jej parametry i funkcje? Sprawdźmy!

Papierowe kopie paragonów? – to już przeszłość

Aktualnie przedsiębiorcy mogą wybrać, w jaki sposób będą przechowywali kopie paragonów fiskalnych. Dostępne są dwie możliwości: forma papierowa (tradycyjna) lub elektroniczna. Niemniej, drugi ze wspomnianych sposobów cieszy się dużo większym powodzeniem wśród podatników. Nic dziwnego, oferuje bowiem nie tylko automatyzację pracy, ale także większe bezpieczeństwo danych. Dobrze widać to na przykładzie Posnet Temo HS EJ. Urządzenie drukuje paragony fiskalne, natomiast ich kopie zapisuje na karcie pamięci. Dzięki temu użytkownik może dodatkowo zarchiwizować informacje na innym nośniku, np. pendrivie lub płycie DVD, ewentualnie na komputerze. Ponadto, elektroniczna kopia paragonów pozwala na korzystanie z 1 rolki papieru termicznego. Łatwo zgadnąć, że ma to wyraźny wpływ na obniżenie kosztów eksploatacji.

Nowatorski system drukujący

Już przy omawianiu elektronicznej kopii paragonów wspomnieliśmy nieco o wydruku. Posnet Temo HS EJ, głównie ze względu na sposób przechowywania danych, używa jednorazowo tylko 1 rolki. Co za tym idzie, wymiana papieru termicznego w urządzeniu jest dziecinnie prosta i zajmuje jedynie chwilę. Drukarka zapewnia także błyskawiczne wystawianie różnego rodzaju dokumentów. Jej mechanizm pracuje z maksymalną szybkością 22 linii na sekundę.

Długie działanie na jednym ładowaniu

Wymiary i waga urządzenia nie kłamią – model Temo HS EJ doskonale sprawdza się w czasie mobilnego wykonywania obowiązków. Urządzenie po prostu nie sprawia najmniejszych kłopotów przy transporcie. Jednakże, na komfort pracy w terenie ma wpływ jeszcze jeden element tej drukarki. Mowa o wydajnym akumulatorze, który pozwala na wydruk nawet 50 000 linii na paragonach. Posnet Temo HS EJ może więc działać przez długi czas, także bez podłączenia do zewnętrznego źródła energii. Dodatkowo, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zasilać akumulator tego urządzenia w podróży – przy użyciu ładowarki samochodowej 12V / 24V.

Bardzo duża baza PLU

Zaletą każdej drukarki fiskalnej jest to, że pozwoli ona na obsługę znacznie większej bazy towarowej, niż kasa rejestrująca. Nie inaczej w przypadku omawianego tu modelu Temo HS EJ. Urządzenie marki Posnet będzie mogło współpracować z bazą PLU, w której znajdzie się nawet 100 000 produktów oraz usług. Warto jednak pamiętać o tym, że pozycji towarowych nie da się zaprogramować bezpośrednio na drukarce fiskalnej. Asortyment należy najpierw zdefiniować w oprogramowaniu komputerowym do zarządzania sprzedażą, a dopiero później urządzenie rejestrującego tego typu pobiera wszystkie niezbędne dane.

Różne warianty kolorystyczne

Omówiliśmy już najważniejsze parametry Posnet Temo HS EJ, lecz trudno byłoby pominąć wygląd oraz konstrukcję tego urządzenia. Drukarka została wykonana z wysokiej jakości materiałów, a spasowaniu poszczególnych jej elementów nie można niczego zarzucić. Dodatkowo, przedsiębiorca, który zdecyduje się na zakup tego modelu, będzie mógł wybrać jego wersję kolorystyczną. Dostępne są 2 warianty: ciemny oraz jasny. Temo HS EJ dopasowana do wystroju wnętrza w firmie lub osobistych preferencji właściciela działalności? Żaden problem!

Więcej informacji?

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji o Posnet Temo HS EJ zerknij na: