Wszechstronne oprogramowanie od Insoft

Trudno wyobrazić sobie skuteczne i wygodne zarządzanie rozbudowanym asortymentem, zwłaszcza w dużym przedsiębiorstwie, bez odpowiedniego oprogramowania sprzedażowego. A jeśli dodatkowo posiadamy magazyn firmowy – narzędzie informatyczne do monitorowania stanów magazynowych wydaje się wręcz niezbędne. Na szczęście na rynku są dostępne programy przeznaczone dla działalności tego typu. A jedną z najciekawszych propozycji jest Insoft PC-Market 7.

Współpraca z urządzeniami elektronicznymi

Płynna współpraca oprogramowania sprzedażowo-magazynowego z urządzeniami elektronicznymi, które zostały wdrożone w przedsiębiorstwie, to podstawowy wyznacznik kompleksowego systemu dla firmy. Jak pod tym względem wypada PC-Market 7? Zaletą tego programu jest przede wszystkim możliwość zarządzania funkcjami większości produkowanych obecnie urządzeń fiskalnych. Program marki Insoft zapewnia kompatybilność z kasami i drukarkami rejestrującymi Elzab, Posnet czy też Novitus. Co więcej, oprogramowanie może współpracować z różnymi wagami elektronicznymi, drukarkami etykiet, czytnikami kodów kreskowych oraz kolektorami danych. W rezultacie, Insoft PC-Market 7 oferuje zarówno wygodne wykonywanie obowiązków, jak i pozwala na spełnienie wysokich oczekiwań klientów firmy.

Zarzadzanie asortymentem i magazynem

Insoft PC-Market 7 znajduje zastosowanie przy zarządzaniu asortymentem. Oprogramowanie pozwala nie tylko na zdefiniowanie wszystkich produktów i usług, które znajdują się w ofercie przedsiębiorstwa, ale także na tworzenie wykazów centralnych. Wspomniana funkcja zapewnia zaś porównywanie bieżących cen pozycji towarowych oraz sprawdzanie ich liczby w poszczególnych punktach handlowych. Ponadto, przy użyciu PC-Market 7 można wykonywać różne raporty i analizy, m.in. rejestr VAT zakupu i sprzedaży, kontrolę obrotów oraz rozliczenia z nabywcami i kontrahentami.

Warto także podkreślić, że program oferuje skuteczne nadzorowanie stanów magazynowych – z podziałem konkretnych pozycji towarowych na grupy. Dodatkowo, przy zastosowaniu Insoft PC-Market 7 można ustalić marżę realizowaną w przypadku poszczególnych elementów asortymentu.

Pozytywne relacje z klientami i kontrahentami

Każdy przedsiębiorca zdaje sobie chyba sprawę z tego, jak ważne jest utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami oraz kontrahentami. Równocześnie jednak, to bardzo trudne zadanie, które wymaga m.in. odpowiedniego podejścia do nabywców i stałego pilnowania właściwych terminów płatności. Jak może w tym pomóc oprogramowanie PC-Market 7? To proste – jednym z modułów tego programu jest narzędzie CRM. Natomiast przy jego zastosowaniu można stworzyć skuteczny system lojalnościowy, dzięki któremu klienci jeszcze chętniej i częściej zaczną korzystać z usług firmy. Ponadto, program oferuje łatwe i szybkie sprawdzanie stanu rozliczeń z kontrahentami. Dzięki temu można szybko ustalić liczbę niezapłaconych faktur oraz ilość nieodebranych pieniędzy. Z kolei w zoptymalizowaniu zamówień pomoże funkcja szczegółowej analizy obrotu z dostawcami i kontrahentami.