Nowoczesna i wydajna drukarka fiskalna dla każdego

Dziś przyjrzymy się drukarce fiskalnej, która może nie jest topowym modelem na polskim rynku technologii sprzedaży, ale posiada kilka rozwiązań z pewnością wartych uwagi. Innymi słowy, Emar Printo 57Te to urządzenie niepozorne. W drukarce tej zastosowano nie tylko wydajny mechanizm termiczny, ale także moduł elektronicznej kopii paragonów oraz czytelne wyświetlacze – po jednym dla kasjera oraz klienta.

Elektroniczna kopia paragonów się opłaca

Każdy przedsiębiorca powinien zdawać sobie sprawę z tego, że rejestrowanie obrotu obliguje go m.in. do przechowywania kopii paragonów fiskalnych. Ponadto, dane muszą być archiwizowane przez co najmniej 5 lat. Emar Printo 57Te posiada rozwiązanie technologiczne, które stanowi skuteczną odpowiedź na to wyzwanie. Urządzenie umożliwia bowiem zapisywanie kopii paragonów w formie elektronicznej. Model Printo 57Te wykorzystuje do tego niewielką, standardową kartę pamięci, która oferuje wystarczającą pojemność na wiele lat pracy. A jeżeli nośnik zostanie całkowicie zapełniony, będzie można po prostu wymienić go na inny.

Jakie korzyści, oprócz automatyzacji pracy, płyną z zastosowania opisanego powyżej modułu? Na pewno przedsiębiorca może liczyć na mniejsze koszty eksploatacji, gdyż drukarka używa tylko 1 rolki papieru termicznego (jednorazowo). Oprócz tego, kopię paragonów, która znajduje się na karcie pamięci, dużo łatwiej zabezpieczyć. Wystarczy dodatkowo zapisać dane na innym nośniku, np. na pendrivie lub płycie DVD.

Praca w systemie sprzedaży

Emar Printo 57Te posiada wszelkie predyspozycje do pracy w średnim lub dużym punkcie handlowo usługowym. Drukarka, po połączeniu z komputerem oraz oprogramowaniem sprzedażowym, pozwoli na obsługę maksymalnie 100 000 pozycji towarowych. Na pochwałę zasługuje też fakt, że każdemu z elementów asortymentu można przypisać nazwę o długości 40 znaków. To gwarantuje jednoznaczną identyfikację oferowanych produktów oraz usług.

Osobną kwestią jest to, jak model Printo 57Te poradzi sobie w systemie sprzedaży, a konkretnie – we współpracy z pozostałymi ogniwami całego rozwiązania dla sklepu. Pod tym względem drukarka marki Emar również nie ma się czego wstydzić. Wyposażono ją w 3 interfejsy komunikacyjne – 2 x RS-232 oraz USB – więc zagwarantuje płynną wymianę danych praktycznie z każdym komputerem. Dodatkowo, urządzenie obsługuje różne protokoły komunikacyjne, dzięki czemu jest kompatybilne ze zdecydowaną większością programów dla firm.

Udogodnienia dla użytkowników i klientów

Wszyscy chyba wiemy o tym, że podstawowym zadaniem drukarki rejestrującej jest wystawianie paragonów fiskalnych. Niemniej, postęp techniczny sprawił, że współcześnie urządzenia tego typu gwarantują znacznie więcej funkcjonalności. Podobnie jest w przypadku Emar Printo 57Te. Urządzenie posiada 2 ekrany, za pomocą których informuje o przebiegu transakcji zarówno kasjera, jak i klienta. Wydajny mechanizm drukujący tego modelu pozwala na szybką wymianę rolki papieru termicznego. I wreszcie, drukarkę można zamówić z wyposażeniem dodatkowym: wolnostojącym wyświetlaczem oraz tablicą. Akcesoria te posłużą przede wszystkim do jeszcze skuteczniejszej interakcji z nabywcami, którzy odwiedzają punkt sprzedaży. Czego chcieć więcej?

Gdzie znaleźć informacje i kupić urządzenie?

Emar Printo 57Te możesz zakupić bezpośrednio u dealera firmy Emar, w stacjonarnym punkcie handlowym. Możesz także dokonać zakupu w sklepie internetowym (np. www.pckf.pl). Więcej informacji znajdziesz na stronie poświęconej tej drukarce.